Welcome to
Riga Nightlife

Hello, party hunters

Searching for party event in Riga?

This place has tons of information about events, congresses,
parties... Together with the music, we're all connected.
So don't be a dreamer because you're not alone.

Don't think twice, let's dance until dawn!

Sexy Style

SexyStyle.lv savu darībību uzsāka 2006.gadā, pārņemot viena no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem - Xnet.lv erotisko preču biznesu, kura virtuālajos plauktos intīmpreces tika piedāvātas jau no 2004.gada. SexyStyle mērķis ir piedāvāt augstas kvalitātes preces vidažādākajām gaumēm un vēlmēm, taču galvenais - par pievilcīgām cenām.

2010.gadā SexyStyle atvēra interneta veikalus Lietuvā un Igaunijā (SexyStyle.lt un SexyStyle.ee), kā arī Eiropas pircējiem paredzēto SexyStyle.eu. Lai apmierinātu strauji augošo pieprasīumu, tika ievērojami tika palielināta noliktava. Populārākās preces tiek turētas SexyStyle noliktavā, tādejādi parasti tās tiek izsūtītas vienas dienas laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Klientu ērtībai iespējams norēķināties ar kredītkartēm tiešsaistē, Paypal norēķinu servisu, Baltijas valstīs arī skaidrā naudā saņemot preci un izmantojot bankas pārskaitījumu. Sasniedzot noteiktu pirkuma vērtību, piegāde visā Eiropā ir bez maksas.

About Riga Nightlife

A comprehensive site about Latvia's travel industry. Hotels, car rentals, business, travel agencies, tour guides, maps, dating, lifestyle and more about Latvia.