Добро пожаловать

Привет, любители развлечений

Ищите развлечения в Риге?

Данный сайт содержит тонны информации о развлечениях, мероприятиях, ночных клубах.

А также развлечения для взрослых!

BalticTAXI


Kā katru gadu, arī šogad piedāvājam iegādāties braukšanas kuponus 76,00 EUR vērtībā braucienam uz festivālu Positivus 2015, kas šogad norisināsies no 17.- 19.jūlijam Salacgrīvā.

 

Braukšanas kuponu iespējams iegādāties Positivus mājas lapā un to var izmantot braucienam no jebkuras vietas Rīgā, kā arī no lidostas „Rīga”, līdz pat pašai festivāla norises vietai, kā arī kuponus iespējams izmantot arī braucienam virzienā Salacgrīva-Rīga. Festivāla norises laikā, līdzīgi kā citus gadus darbosies arī taksometru izsaukšanas punkts, kurā būs iespēja pieteikt taksometru braucienam ērtā laikā.

Līdzās jau ierastajam braukšanas kuponam, arī šogad piedāvājam iespēju atrast līdzbraucējus arī tiem, kam vēl brīvas vietas taksometrā. Viss, kas kopā braucējiem jādara, ir jāizvēlas viena no 3 piedāvātajām pasažieru uzņemšanas vietām: Lielirbes iela (pie t/c Spice), Tērbatas iela 2 (Saktas puķu tirgus) vai Deglava iela 67 (pie Maxima XXX Purvciemā) un jānosūta pieteikums uz e-pastu: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Vienas sēdvietas cena ir 19,00 EUR.

Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, tālruņa nr., kopējais pasažieru skaits (ja piesakāt arī citus līdzbraucējus), kā arī vēlamais izbraukšanas laiks un vieta. Tālāk ar jums sazināsies Baltic Taxi darbinieki, kuri precizēs jums vēlamo izbraukšanas laiku un pielāgos to visas grupas izbraukšanas laikam. Ikvienam pasažierim ir tiesības arī uz vienu ceturto daļu bagāžas nodalījuma mantu pārvadāšanai.

Positivus ir viens no lielākajiem mūzikas festivāliem Baltijā, šogad tas notiks jau devīto reizi