Добро пожаловать

Привет, любители развлечений

Ищите развлечения в Риге?

Данный сайт содержит тонны информации о развлечениях, мероприятиях, ночных клубах.

А также развлечения для взрослых!

Dino Zoo


Pie mums – „Dino Zoo” veikalos – tu vienmēr būsi ar prieku sagaidīts un laipni apkalpots, jo mūsu lielākā vēlme: lai tu šeit justos kā savējais jeb, dzīvnieku valodā runājot, lai „Dino Zoo” būtu „tava teritorija”! Rūpēs par mājdzīvnieku veselību un dzīvesprieku mūsu misija ir veidot „Dino Zoo” par nenoliedzamu tirgus līderi. Tāpēc visā, ko darām, izšķirošu nozīmi piešķiram kvalitātei. Tieši pēc šī principa sastādām arī savu veikalu preču sortimentu, jo šaubas par produkcijas kvalitāti nozīmētu risku ar mīluļa veselību. Bet tev, saimniekam, mēs vēlamies sniegt maksimālas ērtības un augstu pakalpojumu kvalitāti! Kā mums tas izdodas - spriest tev, ar interesi gaidīsim atsauksmes uz e-pastu: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. vai pa tālruni 67496810.

 

„Dino Zoo” veikalos atrodams piedāvājums visām populārākajām mājas mīluļu sugām. Vari iegādāties jebkuru nepieciešamo preci - sākot ar pasaulē atzītāko ražotāju profesionālo barību plašā klāstā un beidzot ar dažādiem dzīvnieku kopšanas līdzekļiem, aksesuāriem un sadzīves priekšmetiem.

Saviem pastāvīgajiem pircējiem mēs piedāvājam iegādāties Zelta klienta karti, kas tās īpašniekiem sniedz virkni priekšrocību.

Sabiedrības kultūra un zināšanas nosaka to, cik patīkami cilvēkiem dzīvot līdzās dzīvniekiem, un otrādi – cik mūsu klātbūtne ir droša un labvēlīga dzīvniekiem. Mūsu mērķis ir veicināt šo saskaņu, tāpēc savā mājas lapā piedāvājam ekspertu konsultācijas - viņi labprāt padalīsies ar savām profesionālajām zināšanām un sniegs rakstiskas atbildes uz jautājumiem.

Mūsu rūpju labākais novērtējums ir cilvēku un, protams, mājas mīluļu atzinība. Par to liecina vairāk nekā 130 tūkstoši pirkumu, kas ik mēnesi tiek veikti „Dino Zoo” veikalos, nodrošinot mums tirgus līdera godu. Patlaban mūsu saimē ir jau 42 veikali, kas izvietoti lielākajos tirdzniecības centros Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī, Saldū, Tukumā, Cēsīs un Valmierā. Līdz šī gada beigām plānots to skaitu vēl palielināt. Līdztekus esam radījuši arī savu dzīvnieku novietni, kur tie atpūšas un aklimatizējās pēc tālā ceļa no dažādām Eiropas vai citu kontinentu valstīm. Dzīvnieki atrodas pastāvīgā vetārstu uzraudzībā un nonāk veikalos tikai ar daktera atļauju. Līdzīgi darbojas arī mūsu dekoratīvo zivtiņu karantīna, kur aptuveni 400 akvārijos peldas visdažādāko sugu pārstāves un par kurām ar īpašu rūpību gādā vesela ihtiologu brigāde.

Starp citu, vispieprasītākās veikalos ir zelta zivtiņas! „Dino Zoo” veikals savā ziņā arī ir kā zelta zivtiņa, jo arī turpmāk mēs centīsimies piepildīt visas tavas un tava mīluļa vēlēšanās un palīdzēt pēc labākās sirdsapziņas.